تبلیغات
ورزش سلامت روح و جسم - زمان پخش مسابقات جام جهانی
ورزش سلامت روح و جسم

مدیر وبلاگ : سارا یکتا

زمان پخش مسابقات جام جهانی

شنبه 29 خرداد 1389  ساعت: 07:51 ق.ظ

نوع مطلب :زمان پخش مسابقات جام جهانی ،

زمان پخش مسابقات جام جهانی

ادامه مطلب...

 

حتما روی عکس کلیک کن

 

 

- برنامه پخش زنده مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به شرح زیر است:

  

   مکزیک                                                             آفریقای جنوبی

جمعه - 21/3/89

* آفریقای جنوبی - مکزیک، ساعت 18:30

* اروگوئه - فرانسه، ساعت 23

  

اروگوئه                                                                       فرانسه 

شنبه - 22/3/89

* کره جنوبی - یونان، ساعت 16

* آرژانتین - نیجریه، ساعت 18:30

* انگلیس - آمریکا، ساعت 23

 

کره جنوبی                                                               یونان

یکشنبه - 23/3/89

* الجزایر - اسلوونی، ساعت 16

* صربستان - غنا، ساعت 18:30

* آلمان - استرالیا، ساعت 23

 

الجزایر                                                               اسلوونی

دوشنبه - 24/3/89

* هلند - دانمارک، ساعت 16

* ژاپن - کامرون، ساعت 18:30

* ایتالیا - پاراگوئه، ساعت 23

 

هلند                                                                  دانمارک

سه شنبه - 25/3/89

* نیوزلند - اسلواکی، ساعت 16

* ساحل عاج - پرتغال، ساعت 18:30

* برزیل - کره شمالی، ساعت 23

  

برزیل                                                                 کره شمالی

چهارشنبه - 26/3/89

* هندوراس - شیلی، ساعت 16

* اسپانیا - سوئیس، ساعت 18:30

* آفریقای جنوبی - اروگوئه، ساعت 23

  

اسپانیا                                                               سوییس

پنجشنبه - 27/3/89

* آرژانتین - کره جنوبی، ساعت 16

* یونان - نیجریه، ساعت 18:30

* فرانسه - مکزیک، ساعت 23

 

آرژانتین                                                              نیجریه

 جمعه - 28/3/89

* آلمان - صربستان، ساعت 16

* اسلوونی - آمریکا، ساعت 18:30

* انگلیس - الجزایر، ساعت 23

 

آمریکا                                                           انگلیس

شنبه - 29/3/89

* هلند - ژاپن، ساعت 16

* غنا - استرالیا، ساعت 18:30

* کامرون - دانمارک، ساعت 23

 

غنا                                                                      استرالیا

یکشنبه - 30/3/89

* اسلواکی - پاراگوئه، ساعت 16

* ایتالیا - نیوزلند، ساعت 18:30

* برزیل - ساحل عاج، ساعت 23

 

ایتالیا                                                               ساحل عاج

دوشنبه - 31/3/89

* پرتغال - کره شمالی، ساعت 16

* شیلی - سوئیس، ساعت 18:30

* اسپانیا - هندوراس، ساعت 23

 

پرتقال                                                           اسلواکی

سه شنبه - 1/4/89

* مکزیک - اروگوئه، ساعت 18:30

* فرانسه - آفریقای جنوبی، ساعت 18:30

* نیجریه - کره جنوبی، ساعت 23

* یونان - آرژانتین، ساعت 23

 

یونان                                                         کره جنوبی

چهارشنبه - 2/4/89

* اسلوونی - انگلیس، ساعت 18:30

* آمریکا - الجزایر، ساعت 18:30

* غنا - آلمان، ساعت 23

* استرالیا - صربستان، ساعت 23

 

آلمان                                                                 صربستان

پنجشنبه - 3/4/89

* اسلواکی - ایتالیا، ساعت 18:30

* پاراگوئه - نیوزلند، ساعت 18:30

* دانمارک - ژاپن، ساعت 23

* کامرون - هلند، ساعت 23

 

پاراگوئه                                                          نیوزلند

جمعه - 4/4/89

* پرتغال - برزیل، ساعت 18:30

* کره شمالی - ساحل عاج، ساعت 18:30

* شیلی - اسپانیا، ساعت 23

* سوئیس - هندوارس، ساعت 23

 

هندوراس                                                           شیلی

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه - 5/4/89

بازی شماره 49: اول گروه A - دوم گروه B، ساعت 18:30

بازی شماره 50: اول گروه C - دوم گروه D، ساعت 23

 

کامرون                                                         ژاپن

یکشنبه - 6/4/89

بازی شماره 51: اول گروه D - دوم گروه C، ساعت 18:30

بازی شماره 52: اول گروه B - دوم گروه A، ساعت 23

دوشنبه - 7/4/89

بازی شماره 53: اول گروه E - دوم گروه F، ساعت 18:30

بازی شماره 54: اول گروه G - دوم گروه H، ساعت 23

سه شنبه - 8/4/89

بازی شماره 55: اول گروه F - دوم گروه E، ساعت 18:30

بازی شماره 56: اول گروه H - دوم گروه G، ساعت 23

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه - 11/4/89

بازی شماره 57: برنده بازی شماره 53 - برنده بازی شماره 54، ساعت 18:30

بازی شماره 58: برنده بازی شماره 49 - برنده بازی شماره 50، ساعت 23

شنبه - 12/4/89

بازی شماره 59: برنده بازی شماره 51 - برنده بازی شماره 52، ساعت 18:30

بازی شماره 60: برنده بازی شماره 55 - برنده بازی شماره 56، ساعت 23

مرحله نیمه نهایی

سه شنبه - 15/4/89

بازی شماره 61: برنده بازی شماره 57 - برنده بازی شماره 58

بازی شماره 62: برندگان بازی شماره 59 - برنده بازی شماره 60

دیدار رده بندی

شنبه - 19/4/89

بازی شماره 63: بازنده بازی شماره 61 - بازنده بازی شماره 62

دیدار فینال

یکشنبه - 20/4/80

بازی شماره 64: برنده بازی شماره 61 - برنده بازی شماره 62



نوشته شده توسط:سارا یکتا

ویرایش:شنبه 29 خرداد 138908:11 ق.ظ

آرشیو موضوعی

چت روم

چت روم

آرشیو

آخرین پستها

نویسندگان

لینکدونی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو